Акција
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-8%
BLANCO MILI INOX чешма BLANCO MILI INOX чешма
5.499 ден.5.999 ден.
5.499 ден.5.999 ден.
-23%

Распродадено

INTEX 366Х76 базен со филтер пумпа INTEX 366Х76 базен со филтер пумпа
5.599 ден.7.299 ден.
5.599 ден.7.299 ден.
-6%
 BEKO WTV7622 XCW Машина за перење алишта BEKO WTV7622 XCW Машина за перење алишта
16.999 ден.17.999 ден.
16.999 ден.17.999 ден.
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
-11%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
-8%
BekoBEKO DS7433PAO кондензациска сушара BekoBEKO DS7433PAO кондензациска сушара
22.999 ден.24.999 ден.
22.999 ден.24.999 ден.
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
9.490 ден.10.490 ден.
9.490 ден.10.490 ден.
-25%
Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева
9.150 ден.12.200 ден.
9.150 ден.12.200 ден.
-8%
Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер
11.499 ден.12.499 ден.
11.499 ден.12.499 ден.
EcoSpar Аурига Печка на пелети + гратис ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L
 • EcoSpar Аурига Печка на пелети + гратис ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L
 • EcoSpar Аурига Печка на пелети + гратис ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L
 • EcoSpar Аурига Печка на пелети + гратис ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L
 • EcoSpar Аурига Печка на пелети + гратис ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L
 • EcoSpar Аурига Печка на пелети + гратис ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L
 • EcoSpar Аурига Печка на пелети + гратис ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L

EcoSpar Аурига Печка на пелети + гратис ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L

84.450 ден.
Потребни наградни поени: 85000
Производител: EcoSpar
Шифра на производ: Аурига + ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L
Наградни поени: 450
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* одберете боја:

ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ

 • Димензии - 58,5cm x 55,5cm x 112cm
 • Максимална површина на загревање - 180m²
 • Номинална излезна топлина - 25kW
 • Потрошувачка на гориво на час - min. 1,5Kg/h max. 5Kg/h
 • Моќ на загревање на простор - 3kW
 • Капацитет на полнење - 30Kg
 • Моќ на загревање на вода - 22kW
 • Капацитет на бојлер - 37l
 • Ефикасност при номинална излезна топлина - η% 91
 • Максимален работен притисок - 2 bar
 • Тежина - 215Kg
 • Потрошувачка на електрична енергија - 450W
 • Дијаметар на примарна цевка за согорување на воздух - 38mm
 • Приклучок за електрична енергија - 230V / 50Hz
 • Дијаметар на издувна цевка - 80mm

ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20

 • Моќност: 1000W
 • Напон: 220-240V ~ 50Hz
 • Всисна сила: 17 kPa / 170mBar
 • Капацитет на контејнерот: 20L
 •  Алуминиумска вшмукување цевка: 1м
 •  Функција на дување
 •  Лесна контрола
 •  Филтер кој лесно се мие
 •  Соодветна рачка на горниот дел на уредот
 •  Погоден за чистење на камини,
 •  Печки, скари и оџаци
 •  24 месеци гаранција

Во цената е вклучено и прво палење на печката од страна на наше стручно и овластено лице!

Бесплатна достава до вашиот дом!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
EcoSpar EcoSpar Аурига Печка на пелети + гратис ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ Димензии - 58,5cm x 55,5cm x 112cm Максимална површина на загревање - 180m² Номинална излезна топлина - 25kW Потрошувачка на гориво на час - min. 1,5Kg/h max. 5Kg/h Моќ на загревање на простор - 3kW Капацитет на полнење - 30Kg Моќ на загревање на вода - 22kW Капацитет на бојлер - 37l Ефикасност при номинална излезна топлина - η% 91 Максимален работен п.. Category: Product #: Аурига + ISKRA Правoсмукалка за пепел ZN1601-20L Regular price: 84.450 ден. 84.450 Available from: КРУСЕЛ e-Store