Акција
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-12%
Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе
4.390 ден.4.990 ден.
4.390 ден.4.990 ден.
-25%
Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева
9.150 ден.12.200 ден.
9.150 ден.12.200 ден.
-7%
Fabbygo Робот (10‐12kw) Fabbygo Робот (10‐12kw)
13.499 ден.14.450 ден.
13.499 ден.14.450 ден.
-17%
Gorenje TGR80XNGU бојлер Gorenje TGR80XNGU бојлер
9.990 ден.11.990 ден.
9.990 ден.11.990 ден.
-9%
Gorenje KAS 35 FT 3,5kw Gorenje KAS 35 FT 3,5kw
14.499 ден.15.999 ден.
14.499 ден.15.999 ден.
-23%
ISKRA CJ-8020-BL цедалка ISKRA CJ-8020-BL цедалка
999 ден.1.299 ден.
999 ден.1.299 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин LORANS ART FLAME Електричен камин LORANS
13.999 ден.15.899 ден.
13.999 ден.15.899 ден.
-57%

Распродадено

ISKRA CJ-8007-GY цедалка OUTLET ISKRA CJ-8007-GY цедалка OUTLET
499 ден.1.149 ден.
499 ден.1.149 ден.
-15%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.790 ден.3.299 ден.
2.790 ден.3.299 ден.
-11%
HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
Iskra DS750-225 Ел. Брусилка за ѕид- Жирафа
  • Iskra DS750-225 Ел. Брусилка за ѕид- Жирафа
  • Iskra DS750-225 Ел. Брусилка за ѕид- Жирафа

Iskra DS750-225 Ел. Брусилка за ѕид- Жирафа

10.999 ден.13.499 ден.
Потребни наградни поени: 13500
Производител: Iskra
Шифра на производ: DS750-225
Наградни поени: 130
Достапност: На залиха
Количина:

• напон: 220-240V ~ 50Hz
• моќност: 750W
• брзина: 900-1800 мин-1
• Дијаметар на вибрациски круг: Ø 2,5 mm
• дијаметар на брусна плоча: Ø 225 mm
• приклучок за прашина
• рачка за преклопување за полесно носење
• должина:
    - 125 см (без продолжување)
    -170 см (со продолжување на цевката)
• гумирана рачка
Додатоци:
- 2 m цевка за вшмукување
- 6 парчиња брусна хартија
• Димензии на пакувањето (во mm): 720 (Д) x 263 (Ш) x 250 (В)
• Нето тежина: 7 кг
• Бруто тежина: 7,5 кг

• 24 месеци гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-24%

Распродадено

Iskra GX-JS004A Убодна пила Iskra GX-JS004A Убодна пила
2.490 ден.1.890 ден.
2.490 ден.1.890 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS
Iskra Iskra DS750-225 Ел. Брусилка за ѕид- Жирафа • напон: 220-240V ~ 50Hz • моќност: 750W • брзина: 900-1800 мин-1 • Дијаметар на вибрациски круг: Ø 2,5 mm • дијаметар на брусна плоча: Ø 225 mm • приклучок за прашина • рачка за преклопување за полесно носење • должина:     - 125 см (без продолжување)     -170 см (со продолжување на цевката) • гумирана рачка Додатоци: - 2 m цевка за вшмукување - 6 парчиња брусна хартија • Димензии н.. Category: Product #: DS750-225 Regular price: 10.999 ден. 10.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store