Акција
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-10%
EXPLORER SPY203 20"/11"  LEGION велосипед EXPLORER SPY203 20"/11"  LEGION велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-9%
BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг
46.999 ден.51.899 ден.
46.999 ден.51.899 ден.
-12%
Blanco Lemis XL 6s брусен финиш Blanco Lemis XL 6s брусен финиш
10.280 ден.11.650 ден.
10.280 ден.11.650 ден.
-17%
DeWALT DWE4217-QS Аголна брусилка DeWALT DWE4217-QS Аголна брусилка
7.499 ден.8.999 ден.
7.499 ден.8.999 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-23%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
15.799 ден.20.499 ден.
15.799 ден.20.499 ден.
-20%
Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-17%

Распродадено

Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
14.999 ден.18.000 ден.
14.999 ден.18.000 ден.
-10%
GARDENA Компјутер за вода Made in Germany GARDENA Компјутер за вода Made in Germany
3.150 ден.3.499 ден.
3.150 ден.3.499 ден.
НЕО заштирни кондури 82-011
  • НЕО заштирни кондури 82-011

НЕО заштирни кондури 82-011

2.199 ден.
Потребни наградни поени: 2200
Производител: TOPEX
Шифра на производ: НЕО заштирни кондури 82-011
Наградни поени: 100
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Oдберете величина:

Работните обувки NEO се основна заштита при работа.
Горниот дел е изработен од висококвалитетна кожа, има рефлектирачки влошки за да се обезбеди видливост на корисникот во сите услови.
Ѓонот што не се лизга е опремен со систем за апсорпција на удари, обезбедувајќи безбедност и удобност.
Метален додаток против пункција и армиран метален палец штитат од механичко оштетување.
Благодарение на мекиот финиш внатре во чевелот, удобноста при работа останува на високо ниво.
CE ознаката е гаранција за безбедност, тоа докажува дека производот ги исполнува сите барања на ЕУ. Брендот NEO ги исполнува очекувањата на професионалците.
ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ:
Кожни работни чизми
Нелизгачки ѓон со систем за апсорпција на удари
Ѓонот е отпорен на масла, бензин и други органски растворувачи,
Челичен палец со отпорност на удар до 200J
Челична влошка против пункција,
Антистатички својства
Метални петелки
Рефлексивни зони
Чевелот е направен во категоријата S1P SRA (SRA-отпорност на лизгање на керамичка подлога обложена со раствор на натриум лаурил сулфат (SLS),
CE сертификат.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-17%
TOPEX NEO Работнo палто TOPEX NEO Работнo палто
1.750 ден.1.450 ден.
1.750 ден.1.450 ден.
-19%
WURTH Работни чевли Tritton WURTH Работни чевли Tritton
2.599 ден.2.100 ден.
2.599 ден.2.100 ден.
-19%
WURTH Работни чевли Monza WURTH Работни чевли Monza
2.599 ден.2.100 ден.
2.599 ден.2.100 ден.
-21%
WURTH Работни чевли Taurus WURTH Работни чевли Taurus
2.599 ден.2.050 ден.
2.599 ден.2.050 ден.
-15%
WURTH Работни чевли Grigio WURTH Работни чевли Grigio
2.899 ден.2.450 ден.
2.899 ден.2.450 ден.
-17%
Wurth јакна Softshell Wurth јакна Softshell
2.999 ден.2.499 ден.
2.999 ден.2.499 ден.
-18%
Wurth Пилот јакна Wurth Пилот јакна
2.799 ден.2.299 ден.
2.799 ден.2.299 ден.
-8%
WURTH  Softshell Grigio јакна WURTH  Softshell Grigio јакна
2.499 ден.2.290 ден.
2.499 ден.2.290 ден.
-22%
Wurth Зимска јакна, Santorin Wurth Зимска јакна, Santorin
2.299 ден.1.799 ден.
2.299 ден.1.799 ден.
-15%
Wurth јакна Volkano Wurth јакна Volkano
2.290 ден.1.950 ден.
2.290 ден.1.950 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
TOPEX НЕО заштирни кондури 82-011 Работните обувки NEO се основна заштита при работа. Горниот дел е изработен од висококвалитетна кожа, има рефлектирачки влошки за да се обезбеди видливост на корисникот во сите услови. Ѓонот што не се лизга е опремен со систем за апсорпција на удари, обезбедувајќи безбедност и удобност. Метален додаток против пункција и армиран метален палец штитат од механичко оштетување. Благодарение на меки.. Category: Product #: НЕО заштирни кондури 82-011 Regular price: 2.199 ден. 2.199 Available from: КРУСЕЛ e-Store