Акција
-16%
Gorenje RK621PW4 Комбиниран фрижидер Gorenje RK621PW4 Комбиниран фрижидер
21.499 ден.25.490 ден.
21.499 ден.25.490 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин CHRISTINA ART FLAME Електричен камин CHRISTINA
10.290 ден.11.700 ден.
10.290 ден.11.700 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-9%

Распродадено

Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
8.999 ден.9.890 ден.
8.999 ден.9.890 ден.
-38%
GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух
4.999 ден.7.999 ден.
4.999 ден.7.999 ден.
-12%

Распродадено

INTEX Family Swim Center Pool 262x175cm INTEX Family Swim Center Pool 262x175cm
2.999 ден.3.390 ден.
2.999 ден.3.390 ден.
-4%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
12.499 ден.12.999 ден.
12.499 ден.12.999 ден.
-18%
ELECTROLUX EOC-3430COX / EOX Вградна Рерна ELECTROLUX EOC-3430COX / EOX Вградна Рерна
22.999 ден.27.999 ден.
22.999 ден.27.999 ден.
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
9.490 ден.10.490 ден.
9.490 ден.10.490 ден.
Трактор VILLAGER VT 845
 • Трактор VILLAGER VT 845

Трактор VILLAGER VT 845

113.999 ден.119.900 ден.
Потребни наградни поени: 100000
Производител: Villager
Шифра на производ: VILLAGER VT 845
Наградни поени: 1000
Достапност: На залиха
Количина:

 

 

 • VT 845  е косилка за трактори погодна за косење и уредување тревници со површини од 5000 м2.
 • Оваа тракторска косилка е наменета за одржување на тревни површини со долг интервал на косење.
 • Поради опцијата за странично исфрлање погоден е за употреба во висока и густа трева.

Спецификации на продукт

 • Површина на косење 5000 м²
 • Тип на мотор Loncin LC1P85FA
 • Зафатнина на моторот 352 см³
 • Моќност на моторот 7.0 kW (3000 rpm)
 • Ширина на косење 840 мм
 • Висина на косење 25 – 80 мм (7 нивоа, централно)
 • Тип на нож Двоен нож
 • Тело на нож Метал
 • Тип на пренесување Рачен
 • Бр. брзина напред 5
 • Бр. брзина назад 1
 • Дијаметар на тркалото предно / задно 330 mm / 457 mm
 • Обем на колекторот 200 л
 • Тежина 160 кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS