Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

MBS Smederevo 9E шпорет на цврсто гориво

19.990 ден.
20.990 ден.
Потребни наградни поени: 20000
  • Производител: MBS Smederevo
  • Шифра:MBS-9E
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Smederevac MBS 9E, ќе ве врати во минатото, во времето на бабината кујна.
Синоним за топол дом, исполнет со мирис на врел леб.
Неуспешно копиран од многу други, опстои со традиција и квалитет.
Шпорет на цврсто гориво со рерна!

Моќност:9KW
Загревње на површина до 124 м3
Димензии:740x945x645mm
Тежина:84kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција