Акција
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-23%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
15.799 ден.20.499 ден.
15.799 ден.20.499 ден.
-14%
BLANCO Rondosol BLANCO Rondosol
2.930 ден.3.399 ден.
2.930 ден.3.399 ден.
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-8%
Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
26.998 ден.29.490 ден.
26.998 ден.29.490 ден.
-7%
Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво
37.100 ден.39.999 ден.
37.100 ден.39.999 ден.
-8%
BEKO FSS 56000W шпорет BEKO FSS 56000W шпорет
11.499 ден.12.499 ден.
11.499 ден.12.499 ден.
-30%

Распродадено

INTEX 68305 Challenger K1 274 x 74 x 33 cm кајак IDEK000382123 INTEX 68305 Challenger K1 274 x 74 x 33 cm кајак IDEK000382123
6.999 ден.9.999 ден.
6.999 ден.9.999 ден.
-6%
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед
7.499 ден.7.999 ден.
7.499 ден.7.999 ден.
-13%
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример
2.899 ден.3.335 ден.
2.899 ден.3.335 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-8%
AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа
5.499 ден.5.999 ден.
5.499 ден.5.999 ден.
Makita 9558HNRG Електрична аголна брусилка
 • Makita 9558HNRG Електрична аголна брусилка
 • Makita 9558HNRG Електрична аголна брусилка

Makita 9558HNRG Електрична аголна брусилка

4.999 ден.7.599 ден.
Потребни наградни поени: 5000
Производител: Makita
Шифра на производ: 2365
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

 MAKITA  9558HNRG

Карактеристики и предности

 • Анти-рестарт функцијата спречува случајно вклучување и кога машината е вклучена во струја, со вклучен прекинувач
 • Моќен 840 W мотор со постојаност на висока топлина
 • Лавиринтската изведба го заптива моторот од прашина и од остатоци, создавајќи лавиринт од канали кои штитат од загадување
 • Вртливото куќиште може да се поставува на секои 90°, за различни положби на сечење и брусење
 • Забравник за вретено за лесна измена на дисковите
 • Прекинувачот е погодно лоциран за лесно ракување со една рака
   

Спецификација на производот

 • Моќност: 840 W
 • Вртежи во празен од: 11.000 rpm
 • Насаден отвор на диск: 22,23 mm
 • Пречник на брусен диск: 125 mm
 • Бучава звучна моќност: 97 dB(A)
 • Вибрации при брусење: 8,5 m/s²
 • Димензии: 271 x 139 x 106 mm
 • Големина на насад: M14
 • Тежина: 3.2 kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-43%
Makita 4326 Убодна пила Makita 4326 Убодна пила
6.999 ден.3.999 ден.
6.999 ден.3.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Makita Makita 9558HNRG Електрична аголна брусилка  MAKITA  9558HNRG Карактеристики и предности Анти-рестарт функцијата спречува случајно вклучување и кога машината е вклучена во струја, со вклучен прекинувач Моќен 840 W мотор со постојаност на висока топлина Лавиринтската изведба го заптива моторот од прашина и од остатоци, создавајќи лавиринт од канали кои штитат од загадување Вртливото куќиште може да се поставува на секои 90°, з.. Category: Product #: 2365 Regular price: 4.999 ден. 4.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store