Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

TВ комода Мелати, антрацит

15.990 ден.
24.250 ден.
Потребни наградни поени: 16000
  • Производител: BJB
  • Шифра:TВ комода Мелати, антрацит 119-001116
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Тв комода кој совршено ќе го надополни вашиот простор, давајќи му примеси на луксуз. Мелати ќе ве воодушеви со својот оригинален дизајн и квалитет

Спецификации:

- Изработена во внатрешноста  со меламинска постава.

- Има шкаф и фиока кои се нудат за затворено складирање на вашите предмети.

- Максимална отпорност на тежина: 40 кг

Димензија:

Должина: 170 см

Длабочина: 45 см.

Висина: 48,5 см.


119-001116


Време на испорака: 10-14 дена

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција