Акција
-5%
GREE AMBER PREMIUM Black GWH18YD-K6DNA1A GREE AMBER PREMIUM Black GWH18YD-K6DNA1A
61.990 ден.64.999 ден.
61.990 ден.64.999 ден.
-17%
DeWALT DWE4217-QS Аголна брусилка DeWALT DWE4217-QS Аголна брусилка
7.499 ден.8.999 ден.
7.499 ден.8.999 ден.
-14%
DeWALT DCK2110L2T-QW Сет батериски дупчалки DeWALT DCK2110L2T-QW Сет батериски дупчалки
23.999 ден.27.999 ден.
23.999 ден.27.999 ден.
-12%
GREE PULAR ECO GWH09AGA-K6DNA1A inverter GREE PULAR ECO GWH09AGA-K6DNA1A inverter
22.999 ден.25.999 ден.
22.999 ден.25.999 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM  Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-13%
Gardena AquaRoll S Количка со стандардно црево Gardena AquaRoll S Количка со стандардно црево
3.890 ден.4.490 ден.
3.890 ден.4.490 ден.
-7%
GREE AMBER PREMIUM Black GWH12YC-K6DNA1A GREE AMBER PREMIUM Black GWH12YC-K6DNA1A
42.999 ден.45.990 ден.
42.999 ден.45.990 ден.
-11%
EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед
11.999 ден.13.499 ден.
11.999 ден.13.499 ден.
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-9%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен
15.490 ден.16.999 ден.
15.490 ден.16.999 ден.
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
Bosch GCM 12 SDE professional Циркуларна пила
  • Bosch GCM 12 SDE professional Циркуларна пила
  • Bosch GCM 12 SDE professional Циркуларна пила

Bosch GCM 12 SDE professional Циркуларна пила

64.500 ден.
Потребни наградни поени: 70000
Производител: Makita
Шифра на производ: Bosch GCM 12 SDE
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

GCM 12 SDE Professional

Технички податоци

Поставување на митра 52 ° L / 60 ° R

 Дијаметар на сечилото на пилата 305 мм

Поставување на коси 47 ° L / 47 ° R

 Номинална влезна моќност 1.800 В

Капацитет на сечење, 0° 85 x 370 мм

Капацитет на сечење 0° со растојание (макс. вертикална) 120 x 200 мм

Капацитет на сечење 0° со растојание (макс. хоризонтална) 70 x 400мм

Капацитет на сечење, 45° митра 85 x 250 мм

Капацитет на сечење, откос од 45° 60 x 360 мм

Димензии на алатката (ширина x должина x висина) 600 x 860 x 530 мм

Брзина без оптоварување 3.100 – 4.000 вртежи во минута

Дијаметар на отворот на сечилото на пилата 30 мм

Тежина 28.6 килограм

Вкупни вредности на вибрации (пилање дрво)

Вредност на емисија на вибрации ah 2.5 m/s²

Неизвесност К 1.5 m/s

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-25%

Распродадено

Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила Iskra GX-MC010B-2 Циркуларна пила
3.999 ден.2.999 ден.
3.999 ден.2.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Makita Bosch GCM 12 SDE professional Циркуларна пила GCM 12 SDE Professional Технички податоци Поставување на митра 52 ° L / 60 ° R  Дијаметар на сечилото на пилата 305 мм Поставување на коси 47 ° L / 47 ° R  Номинална влезна моќност 1.800 В Капацитет на сечење, 0° 85 x 370 мм Капацитет на сечење 0° со растојание (макс. вертикална) 120 x 200 мм Капацитет на сечење 0° со растојание (макс. хоризонтална) 70 x 400мм Капацитет .. Category: Product #: Bosch GCM 12 SDE Regular price: 64.500 ден. 64.500 Available from: КРУСЕЛ e-Store