Акција
-20%
Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-13%
Blanco Top ED 8x4 c Blanco Top ED 8x4 c
3.899 ден.4.460 ден.
3.899 ден.4.460 ден.
-17%

Распродадено

Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
14.999 ден.18.000 ден.
14.999 ден.18.000 ден.
-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
-20%
Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-17%
Gorenje TGR80XNGU бојлер Gorenje TGR80XNGU бојлер
9.990 ден.11.990 ден.
9.990 ден.11.990 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-28%
Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка OUTLET Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка OUTLET
1.299 ден.1.799 ден.
1.299 ден.1.799 ден.
 EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"
 • EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"
 • EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"
 • EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"

EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"

13.999 ден.15.500 ден.
Потребни наградни поени: 15000
Производител: EXPLORER VENERA BIKE
Шифра на производ: 1281005
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

седиште кафено ЕLI со риги
рачки кафено црни FASHION
корпа ситноплетена црна 28"
волан CITY 620X22.2X25.4
сет V-ALU без рани кочници
предна лед лампа
педали поштарски FEIMIN COMFORT
Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170
средна осовина МТВ на штраф 5S
ланец MTB MAYA Z50 P7003
обрач V1 26" црн 36RUPA V1.26СВ
предна глава MTB челик црна SHUN F.
задна глава MTB 36R челик црна SHUNFE.
SP.28X1 3X8X1 5/8 (37-622) црна
браник  EUROFENDER PVC црн ECO
фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG
менувач заден кука индекс  6/7 POWER RD18
рачен менувач REVO S.POWER 6 INDEX SFT-30
заден трепкач монтажа на пактрегер

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-8%

Распродадено

VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" велосипед црн 2020 CITY VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" велосипед црн 2020 CITY
11.990 ден.10.990 ден.
11.990 ден.10.990 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
EXPLORER VENERA BIKE EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" седиште кафено ЕLI со риги рачки кафено црни FASHION корпа ситноплетена црна 28" волан CITY 620X22.2X25.4 сет V-ALU без рани кочници предна лед лампа педали поштарски FEIMIN COMFORT Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170 средна осовина МТВ на штраф 5S ланец MTB MAYA Z50 P7003 обрач V1 26" црн 36RUPA V1.26СВ предна глава MTB челик црна SHUN F. задна глава MTB 36R челик црна SHUNFE. SP.28.. Category: Product #: 1281005 Regular price: 13.999 ден. 13.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store