Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BOSCH PST 650 Убодна пила

2.999 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: Bosch
  • Шифра:BOSCH PST 650
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Карактеристики и предности

  • Лесна тежина и компактна големина за лесно ракување
  • Минималната вибрација нуди контрола и практичност при сечење
  • Длабочина на сечење до 65 mm во неколку материјали
  • SDS овозможува брзи и лесни промени на сечилото на пилата за ефикасна работа

Спецификација на продуктот

• Модел BOSCH PST 650
• Јачина 500 W
• Број на удари во празнина од 3.100 spm
• Влезна јачина 500 W
• Навој на вретено M 14
• Длабочина на сечење во дрво 65 mm
• Длабочина на сечење во челик 4 mm
• Тежина 1.6 kg
 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција