Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BOSCH GSB 13 RE професионална електрична дупчалка

4.990 ден.
Потребни наградни поени: 4100
  • Производител: Bosch
  • Шифра:BOSCH GSB 13 RE
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха

•   Висина: 180 mm
•   Максимално дупчење во ѕидови: 15 mm
•   Вртежен момент: од 1,8 Nm до 10,8 Nm
•   Боја: Сина 
•   Ударна моќ : 600W
•   Тежина: 1.8 kg
•   Должина: 266 mm

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција