Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BOSCH GLM 50-27C професионален ласер

7.999 ден.
Потребни наградни поени: 7000
  • Производител: Bosch
  • Шифра:BOSCH GLM 50-27C
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
Брзо,сигурно и извондредно робусно ласерско мерење за груби работни места.
Идеален за напорни градежни работи благодарение на отпорот на паѓање од 1,5 метри,заштита од 
IP65 и гумена обвивка што апсорбира удари.

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција