Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Metabo SE 6000 Електричен завртувач

16.699 ден.
18.999 ден.
Потребни наградни поени: 16000
  • Производител: Bosch
  • Шифра:Metabo SE 6000 Електричен завртувач
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Специјалист за гипс гипс картон во ситуации на градба на гипс: висок вртежен момент за уште побрза продуктивност
Компактен и лесен дизајн за удобно ракување со една рака
Прецизно водење на завртките благодарение на фино прилагодливиот водич за длабочина и спојката со канџи со низок шум
Водичот за длабочина може целосно да се отстрани за проверка за време на работата
Vario (V)-Електроника за работа со приспособени брзини за да одговараат на различни материјали за примена

Максимален вртежен момент - мек7 Nm / 62 in-lbs
Брзина без оптоварување0 - 6200 вртежи во минута
Номинална влезна моќност 600 W
Излезна моќност 275 W
Држач за битови Хекса 1/4" (6,35 mm)
Тежина (без кабел за напојување) 1,1 kg 
Должина на кабел 5 m 
Емисија на бучава
Ниво на звук 80 dB(A)
Ниво на звук под оптертување (LwA) 91 dB(A)

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција