Акција
-10%
Gardena Ножица TeleCut long 650-900B Gardena Ножица TeleCut long 650-900B
3.599 ден.3.999 ден.
3.599 ден.3.999 ден.
-23%
EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед OUTLET EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед OUTLET
11.499 ден.14.999 ден.
11.499 ден.14.999 ден.
-23%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
15.799 ден.20.499 ден.
15.799 ден.20.499 ден.
-11%

Распродадено

EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-10%
EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-17%

Распродадено

Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
14.999 ден.18.000 ден.
14.999 ден.18.000 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-8%
BEKO FSS 56000W шпорет BEKO FSS 56000W шпорет
11.499 ден.12.499 ден.
11.499 ден.12.499 ден.
-12%
Blanco Lemis XL 6s брусен финиш Blanco Lemis XL 6s брусен финиш
10.280 ден.11.650 ден.
10.280 ден.11.650 ден.
EXPLORER SPY263 26"/17" DAISY велосипед виолетово тиркизна боја
 • EXPLORER SPY263 26"/17" DAISY велосипед виолетово тиркизна боја
 • EXPLORER SPY263 26"/17" DAISY велосипед виолетово тиркизна боја

EXPLORER SPY263 26"/17" DAISY велосипед виолетово тиркизна боја

9.999 ден.11.999 ден.
Потребни наградни поени: 15000
Производител: EXPLORER VENERA BIKE
Шифра на производ: 1261090
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

Седиште  HUABEI TEA  розе
Рачки на волан MEGA црно розеви кратки
Волан криви 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V PVC без рачни кочници
Педали FEIMIN PVC LADY
Среден погон МТВ црн 22/32/42T
Средна осовина MTB на штраф 5С
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач V1 26" сива 36 RUPA V1.26SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R 
SP.26X1.95 (52-559) CRNA VELOTYRE
Фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG
Среден менувач DOWN PULL SIPO 42T
Заден менувач кинески на кука
Рачен менувач A REVO SHIFT POWER SFT-30

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-8%

Распродадено

VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" велосипед црн 2020 CITY VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" велосипед црн 2020 CITY
11.990 ден.10.990 ден.
11.990 ден.10.990 ден.

Распродадено

-11%

Распродадено

EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед
17.999 ден.15.999 ден.
17.999 ден.15.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
EXPLORER VENERA BIKE EXPLORER SPY263 26"/17" DAISY велосипед виолетово тиркизна боја Седиште  HUABEI TEA  розе Рачки на волан MEGA црно розеви кратки Волан криви 620MM 22.2X25.4MM црн Сет V PVC без рачни кочници Педали FEIMIN PVC LADY Среден погон МТВ црн 22/32/42T Средна осовина MTB на штраф 5С Ланец MTB MAYA Z50 P7003 Обрач V1 26" сива 36 RUPA V1.26SV. Предна глава MTB 36R Задна глава MTB 36R  SP.26X1.95 (52-559) CRNA VELOTYRE Фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG Сред.. Category: Product #: 1261090 Regular price: 9.999 ден. 9.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store