Акција
-13%
Gardena AquaRoll S Количка со стандардно црево Gardena AquaRoll S Количка со стандардно црево
3.890 ден.4.490 ден.
3.890 ден.4.490 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-22%
BLANCO TIPO 6 S Basic BLANCO TIPO 6 S Basic
7.399 ден.9.499 ден.
7.399 ден.9.499 ден.
-23%
EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед OUTLET EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед OUTLET
11.499 ден.14.999 ден.
11.499 ден.14.999 ден.
-10%
EXPLORER SPY206 20"/11" велосипед EXPLORER SPY206 20"/11" велосипед
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-5%
AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа
8.999 ден.9.499 ден.
8.999 ден.9.499 ден.
-14%
BOSCH GSR 120 Акумулаторски одвртувач BOSCH GSR 120 Акумулаторски одвртувач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
-14%
BOSCH GWS 7-115 Aголна брусилка BOSCH GWS 7-115 Aголна брусилка
3.699 ден.4.299 ден.
3.699 ден.4.299 ден.
-8%
BEKO FSS 56000W шпорет BEKO FSS 56000W шпорет
11.499 ден.12.499 ден.
11.499 ден.12.499 ден.
-18%
Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво
20.499 ден.24.999 ден.
20.499 ден.24.999 ден.
-7%
GREE GCF450DNKA прочистувач на воздух GREE GCF450DNKA прочистувач на воздух
24.999 ден.26.999 ден.
24.999 ден.26.999 ден.
DeWALT DCK2110L2T-QW Сет батериски дупчалки
 • DeWALT DCK2110L2T-QW Сет батериски дупчалки
 • DeWALT DCK2110L2T-QW Сет батериски дупчалки
 • DeWALT DCK2110L2T-QW Сет батериски дупчалки

DeWALT DCK2110L2T-QW Сет батериски дупчалки

23.999 ден.27.999 ден.
Потребни наградни поени: 24000
Производител: DeWALT
Шифра на производ: DCK2110L2T-QW
Наградни поени: 100
Достапност: На залиха
Количина:
 • Ударна
 • ​Одвртувач
 • ​12V 
 • 3 Ah
 • ​XR Li-Ion​

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

Распродадено

Iskra Z1C-32FB Хилта 1500w Iskra Z1C-32FB Хилта 1500w
5.999 ден.
5.999 ден.
-14%
Iskra ERO IE-RH32K-1500 Хилта Iskra ERO IE-RH32K-1500 Хилта
10.500 ден.8.999 ден.
10.500 ден.8.999 ден.
-12%
Iskra ERO IE-RH40L-1600 Хилта Iskra ERO IE-RH40L-1600 Хилта
13.590 ден.11.999 ден.
13.590 ден.11.999 ден.
-11%
Iskra ERO IE-RH32EH-1250 Хилта Iskra ERO IE-RH32EH-1250 Хилта
8.999 ден.7.999 ден.
8.999 ден.7.999 ден.
-15%
BOSCH GBH 240 Ударен чекан BOSCH GBH 240 Ударен чекан
9.999 ден.8.499 ден.
9.999 ден.8.499 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
DeWALT DeWALT DCK2110L2T-QW Сет батериски дупчалки Ударна ​Одвртувач ​12V  3 Ah ​XR Li-Ion​ .. Category: Product #: DCK2110L2T-QW Regular price: 23.999 ден. 23.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store